Категорії
Виробник: Denstal
Модель: 030504
Наявність: В наявності
0,00 Грн.
Без ПДВ: 0,00 Грн.

NNB-BEST - дентальний реставраційний макронаповнений композитний матеріал хімічного затвердіння на основі Bis- GMA і неорганічного наповнювача: рентгеноконтрастного скла з діоксидом кремнію (діаметр часток 5 і 10 мікрон).

Показання до застосування:

  • реставрації класу III і класу V;
  • обмежене застосування при невеликих порожнинах I класу в премолярах;
  • вибіркове застосування при порожнинах IV класу, коли немає високих вимог до естетики.

Застосування:

Після того, як поверхня зуба очищена полірувальної пастою, яка не містить фтор, визначається колір реставрації, поки зуб ще вологий.
Препаровка порожнини проводиться по мінімально інвазивного методу, з скосом на краях, після чого порожнину очищається і просушується; рекомендується використовувати коффердам.
Якщо порожнина глибока, то необхідно накласти ізолюючу прокладку, а при необхідності -лікувальне містять кальцій, прокладку.
Протруювання емалі проводиться протягом 30 секунд, після чого кислота змивається водою протягом 30 секунд. Протравлена емаль після ретельного висушування зуба повинна мати меловидной відтінок. При підвищеній кислотоустойчивости зуба процедуру необхідно повторити.
Нанесення бонд- агента проводиться тонким шаром після попереднього змішування двох рідин (бази і каталізатора) за допомогою пензлика на протравлену поверхню емалі і ізолюючу прокладку. Потім за допомогою повітряного струменя обережно зменшують товщину адгезивного шару.
Для приготування пломби беруть в рівних співвідношеннях необхідні кількості основної та каталітичної паст, ретельно перемішують протягом 20 секунд пластмасовим шпателем і вносять в порожнину декількома порціями задопомогою неметалічних інструментів. Робочий час композиту з моменту змішування - 4 хвилини. Ще 2 хвилини потрібно для остаточного затвердіння матеріалу.
Фінішна обробка пломби проводиться через 6 хвилин від початку змішування за допомогою алмазних борів, полірувальних головок і паст.


Умови зберігання: Зберігати в сухому і темному місці при 23 ° F (-5 ° C)

Набір ННБ-БЕСТ: 15 г. базової пасти, 15 г. активатора, 7,5 мл. травильної рідини, 3+3 мл. бонду; аксесуари.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!