Категорії

Інструменти для терапевтичних процедур у стоматології

Терапія у стоматології – один з найважливіших етапів лікування та профілактики. Саме ця галузь потребує найбільшої кількості інструментів та технік¸ які можуть виявити захворювання зуба. Терапія на сучасному етапі пропонує безліч методик, які можуть врятувати навіть найбільш хворий зуб. Стоматологи-терапевти не тільки санують порожнину рота, але й здатні виявити зв'язок хворих зубів із проблемами в організмі в цілому.Терапія займається вирішенням багатьох стоматологічних проблем:

·         Лікуванням зубів;

·         Гігієною ротової порожнини (зняття зубного каменю, полірування, фторування);

·         Депофорізом (лікуванням каналів зубів);

·         Естетичною стоматологією (відбілюванням чи реставрацією зубів).

Для такої величезної гілки стоматології існує чимала кількість інструментів та засобів, завдяки яким цей процес відбувається швидко, безболісно та якісно. Сучасні технології та техніка дозволяють проводити дуже точні дослідження та виявляти захворювання на початкових стадіях.

Терапія потребує сучасних інструментів для відновлення емалі, лікування пульпітів, ефективної «чистки» зубних каналів. Не обійтися без якісного обладнання для проведення тестів на чутливість зубів, мікробіологічних досліджень та виявлення запалення навколо зубних тканин. Лише з надійними інструментами можна всього цього досягти. Якщо обрати надто дешеві, неякісні, неперевірені матеріали можна зашкодити зубам пацієнта. Тому варто дуже серйозно підходити до вибору матеріалів для терапії.

Наш інтернет магазин пропонує все для того аби стоматологи-терапевти могли працювати лише з якісними матеріалами, які пройшли відповідне тестування та мають всі сертифікати якості.   Вся продукція, представлена у магазині – безпечна та надійна.

Ви можете знайти у магазині: адгезивні системи та реставраційні матеріали, все для тимчасового та постійного пломбування, штифти, все для відновлювальної та естетичної стоматології. Ми пропонуємо товари провідних європейських та світових торгівельних марок, якість яких засвідчили найкращі стоматологи світу.

Ми працюємо лише з перевіреними виробниками, гарантуємо якість товару та довговічність. Наші ціни вас приємно здивують, а високоякісні матеріали дозволяють працювати в рази ефективніше. Створюйте голлівудську посмішку своїм пацієнтам з допомогою нашого магазину!