Категорії

Валики для стоматології

Стоматологічні ватні валики - необхідний інструмент для лікаря-стоматолога при проведенні різного роду хірургічних втручань. Їх виготовляють з натуральних матеріалів (100-відсоткова бавовна). Ватні валики застосовують в терапевтичній стоматології для формування зручної робочої зони навколо зуба, якого потрібно пролікувати. Адже вони чудово перекривають протоки слинних залоз, чудово поглинають вологу, забезпечують абсорбцію крові і слини у тій частині ротової порожнини, де відбувається хірургічне втручання.

Ватні валики стоматологічні Медіком 300гр
Ватні валики стоматологічні Медіком 300гр..
Ватні валики стоматологічні 1000 шт.
Ватні валики стоматологічні 1000 шт. Виробник - Black Sea Med...
Ватні валики стоматологічні 2000 шт.
Ватні валики стоматологічні. Упаковка - 2000 шт. Виробник - Black Sea Med...
Валики паперові
Валики паперові 250гр..
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Також варто згадати, що натуральна бавовна-волокно відома своєю антиалергенністю, чудовою гігроскопічністю та оптимальною структурою. В інтернет-магазині Plombamarket можна обрати стоматологічні ватні валики, які необхідні саме вам: різної кількості, ціни, розміру. Наші валики мають білосніжний колір, достатньо пружні, довгий час зберігають свою форму, чудово вбирають рідину і при цьому не розшаровуються, у чому теж їх велика перевага. Зберігаються валики у герметичних стерильних упаковках, що дуже зручно для роботи стоматолога.

Купити стоматологічні ватні валики недорого та швидко можна в інтернет-магазині Plombamarket і бути впевненому у їхній якості та практичності у використанні.