Категорії

Слиновідсмоктувачі для стоматології

Слиновідсмоктувач - це стоматологічний інструмент, який увійшов у широке використання відносно недавно.

Здавалося б, слиновідсмоктувачі - це дрібниця, без якої можна обійтися. Але стоматологи, які є професіоналами своєї справи і які турбуються про комфорт пацієнти знають, що це не так.

Слиновідсмоктувачі
Одноразові стоматологічні наконечники для слиновідсмоктувачів. М'який наконечник обтічної форми..
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Людина не може свідомо контролювати слиновиділення. Це природний процес, який відбувається сам собою. Тому для зручної роботи стоматологи користуються слиновідсмоктувачами.  Вони забезпечують максимальне видалення з ротової порожнини слини, крові і інших подібних рідких біологічних відходів в момент здійснення стоматологічних маніпуляцій. Тобто слиновідсмоктувач потрібен для забезпечення абсолютної сухості в порожнині рота. Адже це є запорукою вдалого лікування і гарантією довгострокової експлуатації пломби.


Завдяки продуманій конструкції він може набувати найрізноманітнішої форми, а це є гарантією відсмоктування слини навіть в найнедоступніших частинах ротової порожнини пацієнта.

В інтернет-магазині Plombamarket кожен стоматолог знайдете той інструмент, який забезпечить йому комфорт при проведенні стоматологічних процедур за доступною ціною і високою якістю.