Категорії

Шприци та голки для стоматологічного кабінету

Сьогодні будь-яке лікування майже не обходиться без використання ін’єкційних засобів. Це і збір біологічної рідини, і введення лікарських засобів, і інші процедури, особливо в галузі стоматології. Шприци дозволяють лікарю відміряти необхідну кількість лікувального препарату, а голка - ввести його точно у місце призначення.Шприц ендодонтичний (3 мл, 5 мл)
Одноразовий ендодонтичний шприц для промивання кореневих каналів. Без голки. Виробництво - Медікал (..
Шприц карпульний Falcon з трьома кільцями
Карпульний шприц Falcon - це ін'єктор, найбільш пристосований до застосування сучасних карпульн..
Голки карпульні Майстер (Master) в асортименті, (100шт.)
Стоматологічні карпульні голки Майстер (Master)Доступні розміри: 0,3х12, 0,3х16, 0,3х25, 0,4х36..
Голка для промивання каналів Cerkamed (№100 0,3х25)
Cerkamed (№100 0,3х25) - голка для промивання кореневих каналів, з одним бічним отвором.Форма: ..
Голка для промивання каналів Медікал (Medical)
Голка для промивання каналів Медікал (Medical).Форма: Упаковка 1 шт.Застосування: Використ..
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

В інтернет-магазині Plombamarket наявний широкий вибір шприців і голок, який стане у пригоді кожному стоматологу-професіоналу. Це і ендодонтичний шприц, і карпульний шприц, карпульна голка, голка для промивання каналів та багато іншого. Кожен інструмент виконує лише йому властиву функцію, тому вони не можуть бути  взаємозамінними. В Plombamarket за доступною ціною стоматолог може купити весь н’єкційний асортимент і працювати з ними швидко, професійно та якісно.


Перевагою їх є те, що вони виготовлені зі спеціальної нержавіючої сталі, яка при взаємодії з організмом людини не викличе жодних негативних реакцій.

В інтернет-магазині Plombamarket наявні голки та шприци, які пройшли всебічне грунтовне тестування і отримали сертифікати якості. Вони стануть незамінним інструментом для роботи стоматолога і запорукою його вдалої кар'єри.