Категорії

Серветки та нагрудники для стоматологічного кабінету

Серед розхідного матеріалу в стоматології часто використовують різноманітні серветки та нагрудники. Вони призначені для захисту одягу пацієнта під час роботи стоматолога.

Серветки для пацієнта (бірюзові)
Нагрудні стоматологічні серветки для пацієнтів. Українського виробництва.Форма: Упаковка 500 шт..
Серветки для пацієнта (різного кольору)
Нагрудні стоматологічні серветки для пацієнтів. Українського виробництва.Форма: Упаковка 500 шт..
Нагрудник багаторазовий Premier
Нагрудник для багаторазового використання. Виробник: Premier...
Зажим для серветок (пластиковий)
Пластиковий зажим для нагрудних серветок.Застосування: Зажим для нагрудних серветок, пластикови..
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Бувають серветки та нагрудники як одноразовими, так і багаторазовими, що дуже зручно. Вони максимально захищають одяг хворого завдяки своїй структурі (вони виготовлені з щільного шару надабсорбуючої целюлозної основи і шару тонкої поліетиленової плівки, або з нейлону на вініловій основі) та рельєфному горизонтальному малюнку.


Серветки та нагрудники характеризуються хорошим водопоглинанням та забезпечують щільний бар'єр для вологи. Це продукція високої якості, що виготовляється на сучасному імпортному обладнанні. Крім серветок і нагрудників в інтернет-магазиині Plombamarket лікар-стоматолог може купити і зручні пластикові зажими для серветок.


Використання сучасних захисних аксесуарів забезпечує комфорт для пацієнта і необхідну впевненість та свободу дій для лікаря.

Plombamarket дозволяє купити захисні серветки та нагрудника за мінімальною ціною, але, водночас, без втрати якості. У нас ви зможете обрати захисні інструменти, які будуть зручними і практичними саме для вашої роботи.