Категорії

Медичні маски для стоматології

Маска - це один з найважливіших елементів спецодягу, без якого нам важко уявити сучасного лікаря, а в першу чергу - стоматолога. Найпоширенішими є відомі усім маски для процедур і захисні маски-щитки в оправі. Вони забезпечують захист лікаря і комфорт та впевненість пацієнта.

Маски для процерур (Face Mask)
Маски для процерур (Face Mask) - прямокутні тришарові на гумках, з фіксатором для носа. Виробник Кит..
Маски для процерур Prestige line (Престиж)
Маски для процерур Prestige line (Престиж)- одноразові, виготовлені з якісної матерії, забезпечать н..
Маски для процерур Мондо (Face Mask Mondo)
Маски для процерур Мондо (Face Mask Mondo) - прямокутні тришарові на гумках, з фіксатором для носа.Ф..
Захисна маска-щиток в оправі
Захисна маска-щиток в оправі.Форма: Оправа та 5 екранів (товщина 0,125 мм).Застосування: З..
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

До переваг медичних масок для проведення процедур можемо зарахувати те, що вони гіпоалергенні, не токсичні, стійкі до різного роду медичних чи хімічних препаратів, дозволяють без перешкод дихати, мають універсальний розмір, який підходить і для чоловіків, і для жінок.


Захисні маски-щитки лікар стоматолог використовує тоді, коли має справу з небезпечним УФ-випромінюванням і хоче захистити від шкідливого впливу свої очі.


Усі види наших масок зручні у використанні, легко вдягаються, зручно кріпляться, не спадають, не заважають лікарю працювати.

В інтернет-магазині Plombamarket можна швидко замовити та купити медичні маски і бути впевненому у їх ефективності, надійності, зручності. Ви зможете придбати такі маски, які підійдуть вам за кольором, структурою, товщиною чи іншими ознаками. Правильно підібрана  і вчасно одягнена  медична маска - це впевненість стоматолога і запорука безпеки та здоров'я пацієнта.