Категорії

Бахіли для стоматології

Медичні шапочки і бахіли - це одні з найпопулярніших різновидів одноразового одягу для лікаря. Сьогодні неможливо уявити професійного стоматолога без цих елементів робочого гардеробу. За свою кар'єру лікар використовує бахіл чи шапочок дуже багато. Тому варто звернути увагу на їхню якість, практичність, зручність у використанні, чи виконують вони свої безпосередні обов’язки тощо.

Бахіли
0,00 Грн.
Одноразові медичні бахіли.Форма: Упаковка 100 шт. (50 пар).Застосування: Використовуються як од..
0,00 Грн.
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

В інтернет-магазині Plombamarket бахіли і шапочки для лікаря-стоматолога можна замовити і купити. Їхньою перевагою є те, що вони гіпоалергенні, водонепроникні, не токсичні, стійкі до різного роду медичних чи хімічних препаратів, мають універсальний розмір, який підходить і для чоловіків, і для жінок. Ну і звичайно в інтернет-магазині  Plombamarket бахіли і шапочки можна придбати за низькою ціною, яка підійде для великої лікарні з численною кількістю пацієнтів, і для невеликої поліклініки, яка тільки розпочинає свою діяльність.

Приємним бонусом медичної шапочки є ще й те, що вона чудово приховує волосся навіть при об’ємних зачісках. А завдяки своїй структурі (тонкий і одночасно щільний матеріал) дозволяє шкірі голови дихати. А бахіли, у свою чергу, не завдають жодної шкоди взуттю і підримують стерильну чистоту та гігієну.