Категорії

Силіконові відбиткові маси для стоматології

Силіконові відбиткові маси  - одні з найсучасніших відбиткових матеріалів. Вони використовуються ще з 50-х років минулого століття, проте на терени нашої держави прийшли лише у 80-х. На той момент стоматологи могли користуватись лише не надто якісними вітчизняними та чеськими силіконами. Проте зараз є можливість використовувати лише найкращі силіконові відбиткові маси.


Бонасіл (Bonasil) набір (база + каталізатор + корегуюча)
Бонасіл (Bonasil) - високотекучий С-силікон який базується на полісилоксані, рекомендований як ..
Спідекс база (Speedex putty)
Світло-сіра основа з високим показником в'язкості для замішування слепочной маси на основі С-силікон..
Спідекс корегуюча маса (Speedex light body)
Корегуюча маса Speedex - зліпковий матеріал високої щільності зеленого кольору. Відбитковий силікон ..
Спідекс активатор (Speedex universal activator)
Універсальний активатор для замішування відтискної маси та коригуючого шару Speedex. Має зелений кол..
Zeta Plus (Зета плюс) набір
Zeta Plus (Зета плюс) - набір двошарової відбиткової маси (С-силіконової), яка застосовується для зн..
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Виділимо 2 великі групи силіконів: С-силікони та А-силікони. Перші досить недорогі та якісні. Проте мають ряд недоліків. Вони можуть давати неточні зліпки, потребують негайного відливання, швидко застигають та інколи приносять доволі багато дискомфорту як пацієнту, так і лікарю. Проте це одні з найбільш бюджетних і при цьому доволі високоякісних силіконів.

 А-силікони практично ідеальні. Їх легко використовувати, дезінфікувати, вони дають максимально точний знімок  і відповідають всім вимогам, необхідним для хорошої роботи з силіконовими зліпками.  Такі види силіконів найкраще підходять для максимально комфортно процесу  зняття зліпку як для пацієнта, так і для лікаря. Єдиним несуттєвим недоліком є дещо вища ціна, проте вона повністю обґрунтована.

Наш магазин пропонує різні виді силіконових мас, для абсолютно різних цінових категорій. Всі наші товари, незважаючи на ціну, якісні і сертифіковані, мають всі відповідні документи. Ви знайдете як найбільш бюджетний і популярний  Спідекс, так і інші види та марки силіконових відбиткових мас.