Категорії

Цементи для тимчасової фіксації

Цементи для тимчасової фіксації призначені для короткотривалого використання.  Вони застосовуються при тимчасових коронках, примірках, дуже швидко руйнуються у ротовій порожнині, вони не можуть стояти довго. Це зумовлено їхнім складом та специфікою  приготування. Проте такі цементи теж повинні бути високоякісними та не викликати алергічних реакцій, неприємних відчуттів.


Adhesor Fine (Адгезор Файн) фіксаційний цемент
Adhesor Fine (Адгезор Файн) - модифікований тонкозернистий фіксаційний цемент.Форма: Упаковка з..
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Наш інтернет магазин пропонує високоякісні цементи тимчасової фіксації виробництва Франції, Німеччини та інших провідних країн.  Це цинкоксидевгенолові цементи,  якість яких лишається поза сумнівом. Проте потрібно неухильно дотримуватись інструкцій, описаних на упаковці.

Зазвичай такі цементи складаються із спеціального порошку, рідини. Готують їх протягом певного асу, зазначеного в інструкції, вони доволі прості та зручні у застосуванні.

Цементи для тимчасовї фіксації, представлені на нашому сайті не здійснюють подразливої дії на пульпу, підходять для дуже чутливих зубів. Їх можна використовувати для пацієнтів з певними анатомічними особливостями, так званих «вразливих» груп.  

Ми пропонуємо вам цементи для тимчасової фіксації, які навіть за короткий час своєї дії, покажуть високу ефективність, якість, надійність.