Меню

В наш час професійна стоматологія - це запорука вашого здоров’я. В інтернет - магазині Plombamarket представлено все, що необхідно для стоматологічних кабінетів, поліклінік, зубних техніків, лабораторій. Починаючи інструментом і закінчуючи виробником користувач може вибрати самостійно,при цьому це не займе багато часу, і обійдеться значно дешевше, ніж на інших ресурсах.

Професійна стоматологія об’єднує різні методики лікування. Всі вони так чи інакше дозволяють позбавити різних стоматологічних захворювань. Почнемо з терапії, яка є фундаментом в стоматології. Вона займається лікуванням зубів, гігієною ротової порожнини, депофорізом (лікуванням каналів зубів). Тому ця категорія представлена широким вибором реставраційних матеріалів, підкладочними матеріалами, штифтами, матричними системами, матеріали для гемостазу та ретракції.

Наступною категорією є ортопедія. Ортопедія вирішує більш естетичні, зовнішні стоматологічні проблеми. Зараз завдяки новим технологіям ця методика застосовується для будь - якого віку. Ви можете отримати нову посмішку, або виправити положення любого зуба. В інтернет- магазині Plombamarket можна придбати такі якісні матеріали як альгінатні відбиткові маси, силіконові маси, цементи різної фіксації.

Для такої широкої категорії як ендотонія Plombamarket пропонує різноманітні ендодонтичні препарати та інструменти, які пройшли тестування в відомих стоматологічних клініках і мають відповідні сертифікати якості. До таких матеріалів відносяться гутаперчеві штифти, паперові штифти, каналонаповнювачі, пульпоекстрактори.

З  інструментами та препаратами вилікувані методом ендодонтії зуби прослужать пацієнту ще дуже довго. Інтернет-магазин Plombamarket працює лише з перевіреними постачальниками, які вже не один десяток років працюють на ринку стоматології  тому в якості матеріалів, обслуговуванні, доставці   ви можете бути впевнені на всі сто відсотків.


  • Jul 03, 2017
  • Коментарі: 0