Меню

В 21 столітті професійна стоматологія розвивається дуже стрімко. Все більше виробників стоматологічного обладнання застосовують винаходи  нових технологій у виробництві стоматологічних інструментів. Більшість з них можуть дозволити собі  весь цикл виробництва:  від наукової лабораторії до кінцевого продукту.


В інтернет-магазині Plombamarket представлені виробники з усього світу. Як наслідок вражає спектр професійних стоматологічних інструментів. В асортименті  Plombamarket є широкий вибір каналонаповнювачів, представлених такими відомими виробниками як  Dentsplya, Avicenna, Mani.


Виробник пульпоекстракторів  для обробки кореневих каналів та кореневих голок  із закругленою верхівкою, займається фірма КМИЗ  яка має в своєму асортименті більше 3000 тисяч найменувань стоматологічних інструментів. Інструмент для обробки кореневих каналів за допомогою ультразвукових апаратів від виробника який вже згадувався, компанії Mani. Варто згадати, що інструменти від фірми Mani продають більш як у 80 країн світу. Спредери Мані (Mani) використовують для бокової (латеральної) кондансації гутаперчі в кореневому каналі, також виробляють  кореневі розгортки машинні для кутового наконечника. Всі інструменти високоякісні, адже виготовлені виробниками які на ринку професійної стоматології не один рік.


Переваги інтернет-магазину  Plombamarket очевидні. Користувач отримує не лише якісний товар від відомих світових виробників професійної стоматології, але й інформацію про самих виробників, що значно прискорює виробничий процес від виробника ( без посередників) до користувача, що економить час і кошти.


  • Jul 03, 2017
  • Коментарі: 0