Категорії

Засоби для розширення кореневих каналів

Однією з ключових ланок лікувального процесу зуба є розширення кореневих каналів. Стоматологам відомо, що зуб має складну анатомію.Є зуби, які можуть мати один кореневий канал, два кореневих канали, або змішану будову: один кореневий канал, що ділиться на два і більше, чи два канали, що з’єднуються в один.

Паста RC-Prep (РС-преп) 9 гр.
RC-Prep - паста для розширення кореневих каналів зуба.Форма: шприц 9 г.Застосування: викор..
Ендо Жі (Эндо Жи) №2
Ендо Жі (Эндо Жи) №2 - рідина для виявлення гирла каналів та їх розширення.Форма: Флакон 15 мл...
Ендогель №2
0,00 Грн.
Ендогель №2 - гель для розширення каналів.Форма: Шприц 3 г.Застосування: Допомагає при мех..
Ендо Солюшн (Endo-Solution) 120 мл.
Ендо Солюшн (Endo-Solution) - рідина для хімічного розширення кореневих каналів. На основі 15% ..
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Від того, наскільки якісно розширено кореневий канал, наскільки доступним він є для огляду лікаря, залежить ефективність лікування зуба.


В інтернет-магазині Plombamarket ви зможете купити найрізноманітніші засоби для професійного розширення кореневих каналів. Це можуть бути і пасти, і гелі, які швидко і якісно розширюють канали кореня зуба. Вони відзначаються своєю простотою у використанні (варто лише ввести їх в кореневий канал), складом матеріалу (не викликає алергічних реакцій, протестовано широким колом спеціалістів, підходить для дитячої стоматології), ціновою політикою.

Plombamarket пропонує широкий асортимент засобів для розширення кореневих каналів, у яких доступна ціна співвідноситься з високою якістю. Купити професійні засоби для розширення кореневих каналів зуба можна швидко в нашому інтернет-магазині і бути впевненому у їх результативноті.