Категорії

Засоби для девіталізації пульпи

Часто лікарі-стоматологи змушені боротися з найрізноманітнішими захворюванням зуба. Через те, що до нервово-судинного пучка зуба проникають бактерії, може відбуватися запалення, або, як його зазвичай називають стоматологи, пульпіт. Одним із засобів лікування цього захворювання є девіталізація пульпи (її часткове видалення).

Arsenic Paste (Арсенік), паста 6,5 гр.
Arsenic Paste - швидкодіюча паста для девіталізації пульпи.Форма: Флакон 6,5 г.Застосування:&nb..
Девіт-С
0,00 Грн.
Девіт-С паста 3г.Застосовується для девіталізації пульпи при лікуванні пульпіту методом мортальної е..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

Девіталізація може бути двох видів: механічною і хімічною. При механічній девіталізації використовується спеціальний інструмент, який допомагає просверлити спеціальний отвір в пульпі зуба. Особливість хімічної девіталізації в тому, що пульпа зуба, зазнабчи впливу хімічних препаратів, розчиняється. Для цього застосовують спеціальні пасти. Обидва способи є ефективними, дієвими, зручними у використанні, не викликають алергії чи інших проблем. Стоматолог сам обирає яким саме видом девіталізації йому  використовувати залежно від складності проблеми і від бажання пацієнта. Отже, девіталізація пульпи - це основа подальшого ефективного лікування зуба, від неї залежеть усі наступні процеси аж до пломбування.

В інтернет-магазині  Plombamarket ви можете купити засоби як для механічної, так і для хімічної девіталізації пульпи за різними цінами. Але всі наші товари, незважаючи на цінову категорію, якісні і сертифіковані, мають всі відповідні документи.