Категорії

Ендодонтичні товари у стоматології

Ендодонтія - розділ у стоматології, що вивчає функцію і будову ендодонта, методику і техніку маніпуляцій в порожнині зуба при отриманих травмах, патологічних змінах в пульпі та інших проблемах, пов'язаних з захворюваннями зубів. Ендодонтія спрямована на вивчення анатомії і визначення методів лікування зубних кореневих каналів.


Стоматологи відносять до категорії ендодонтичних захворювань всі види періодонтиту (запалення періодонту) і пульпіту (запалення зубної пульпи), що викликають механічні, хімічні чи інші подразники..

Ендодонтичне лікування спрямоване на те, щоб виявити і усунути джерела інфекції всередині зубної кореневої системи, механічна і медична обробка каналів, надати кореневому каналу необхідної форми, готової для пломбування, максимально вдало і ефективно призначити використання лікарських препаратів


Саме така галузь стоматології, як ендодонтія, займається точною клінічною діагностикою хворого зуба, проводить спеціальну передлікувальну підготовку, забезпечує правильне знеболювання, максимальну асептичну обробку кореневих каналів, їх вдале очищення, розширення і формування.

Для такої широкої галузі стоматології існує чимале коло інструментів та засобів, завдяки яким процес лікування та відновлення хворого зуба відбувається швидко та ефективно. Для вдалого лікування сайт Plombamarket пропонує різноманітні ендодонтичні препарати та інструменти, які пройшли тестування в відомих стоматологічних клініках і мають відповідні сертифікати якості. Девіталізація пульпи, розширення чи пломбування кореневих каналів та багато іншого з нашими високоякісними медичними засобами буде відбуватися із задоволенням для лікаря та з чудовими результатами для пацієнта.

З нашими інструментами та препаратами вилікувані методом ендодонтії зуби прослужать пацієнту ще дуже довго, адже вони зможуть і надалі отримувати все необхідне живлення з навколишніх тканин.

Інтернет-магазин Plombamarket працює лише з перевіреними постачальниками, які вже не один десяток років працюють на ринку стоматології і за доступними цінами пропонують високоякісний та перевірений матеріал. Ми гарантуємо, що купивши в нашому магазині препарати та інструменти, ви будете працювати з задоволенням, а для пацієнтів похід до стоматолога перетвориться на звичайну процедуру, яка швидко і вдало завершується.