Категорії

Аксесуари для стрелізації стоматологічного кабінету

Стерилізація – один з ключових етапів надання якісних та безпечних стоматологічних послуг. Крім бактерицидних функцій та знезараження, саме якісна стерилізація захищає від зараження пацієнтів гепатитом та СНІДом. Тому й відповідні аксесуари для стерилізації повинні бути надзвичайно якісними, професійними, виготовленими з найкращих матеріалів.

Рулони для стерилізації Медал (Medal)
Рулони для стерилізації Медал (Medal) Доступні розміри: 50 (мм) * 200 (м), 75*200, 100*200, 120*200,..
Пакети для стерилізації Medal 200 шт/уп.
Пакети для стерилізації Medal - 200 шт. в упаковці. Самоклеюча, одноразова, паперово-пластикова стер..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

На нашому сайті ви знайдете рулони для стерилізації, які підходять для знезараження та дезінфекції різноманітних інструментів та предметів. Наданий широкий спектр розмірів відповідних рулонів, що дозволить знайти саме ті, які потрібні вам.

Крім того ми пропонуємо вам одноразові пакети для стерилізації. Вони виготовлені з високоякісного пластику та паперу, що дозволяє їм ідеально підходити для стерилізації різноманітного стоматологічного обладнання.

Аксесуари для стерилізації вироблені відомими світовими брендами, що зарекомендували себе лише з найкращої сторони. Висока міцність матеріалу, надійність, безпечність – те, що пропонує вам наш магазин. З допоміжними засобами стерилізації, які ви придбаєте на нашому сайті ви зможете не хвилюватись за процес дезінфекції і стерилізації. Ми гарантуємо повне знезараження та стерильність при використанні товарів для дезінфекції, представлених у нашому магазині!