Категорії

Дезинфекція поверхонь у стоматології

Всі поверхні у стоматологічному кабінеті, незалежно від напрямку його роботи, мають бути продезінфіковані. Перед початком роботи всі поверхні обробляються спеціальними, дозволеними МОЗ, розчинами і засобами. Перед кожною робочою зміною цей процес повторюється. Лише після ретельної дезінфекції поверхонь стоматолог може приступати до роботи.


Серветки для дезінфекції поверхонь Топдентал (Topdental)
Серветки для дезінфекції поверхонь Топдентал. Розмір - 180 х 125 мм.Форма: Банка 100 шт.За..
Аніоспрей квік (Aniospray quick)
Готовий до застосування швидкодіючий дезінфекційний засіб для обробки поверхонь і виробів медичного ..
Сурфаніос Лемон Фреш (Surfanios) 1л
Сурфаніос лемон фреш (Surfanios) - засіб для дезінфекції та холодної стерилізації, 20 мл.Опис: ..
Бриліант (1л.)
0,00 Грн.
Бриліант - універсальний гель для дезінфекції та стерилізації.Форма: Пляшка 1л.Застосування:&nb..
Санокварт 1 л.
0,00 Грн.
Санокварт - дезінфікуючий засіб.Форма: Пляшка 1 л.Застосування: Застосовується для дезінфекції ..
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Після закінчення робочої зміни всі видимі поверхні дезінфікуються, особлива увага звертається на робочий стіл, на якому розташовуються інструменти, матеріали, медикаменти. Він має дезінфікуватись кілька разів за зміну та бути стерильним.

Для того аби шкідливі бактерії не потрапляти на інструменти чи інші засоби, поверхні мають дезінфікуватись перевіреними надійними засобами. Саме тому на нашому сайті представлені різноманітні засоби для обробки поверхонь.

Особливу увагу варто звернути на вже готові розчини та засоби, які не потребують додаткових зусиль при їх використанні і є дуже зручними. Для зручності також пропонуємо вам дезінфікуючі серветки, спреї, гелі, розчини. Все це створює негативні умови для розвитку бактерій, вбиває шкідливі мікроорганізми та дозволяє проводити дезінфекцію максимально ефективно.