Категорії

Дезинфекція рук у стоматологічному кабінеті

Руки у стоматолога повинні проходити постійну дезінфекцію та знезараження. Крім постійного миття їх з милом перед роботою, необхідно обробляти їх спеціальними засобами для дезінфекції. Всі засоби, якими можна дезінфікувати руки та шкіру мають знаходитись у  списку дозволених МОЗ України.


Дезодерм (1л.)
0,00 Грн.
Дезодерм - готовий до використання спиртовий розчин для дезінфекції шкіри тіла та рук шляхом оприску..
Аніосгель
0,00 Грн.
Готові до застосування засоби у вигляді гелю або рідини на основі етанолу для гігієнічної (експозиці..
Sterillium (Стериліум)
Спиртовий дезінфіктант для рук з ефектом, що захищає шкіру.Властивості:широкий спектр анти..
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Перед проведенням огляду, терапевтичного лікування, ортопедичних чи хірургічних процедур, стоматолог обов’язково має обробити руки дезінфікуючим розчином, вичистити нігті. Те, як це робити правильно також вказано у відповідних наказах МОЗ, яких лікар має неухильно дотримуватись.

На нашому сайті представлені лише дозволені засоби для дезінфекції рук. Це товари високої якості провідних торгівельних марок. Вони чудово суміщаються зі шкірою, не викликають алергічних реакцій, легкі у використанні. Це готові розчини чи гелі, які не потребують додаткових зусиль при їх використанні. Більшість з них на спиртовій основі, що забезпечує  відмінну дезінфекцію та дозволяє повністю уникнути негативних наслідків і знищити всі відомі бактерії та мікроби.

Якісні дезінфекційні засоби не лише правильно продезінфікують ваші руки, а й збережуть шкіру рук, не викличуть неприємних реакцій. Більшість представлених товарів  розфасовані у доволі великі ємності, що забезпечує їх економічність.