Категорії

Засоби для дезинфекції та стерилізації

У роботі будь якого стоматологічного кабінету особливо важливою є дезінфекція та стерилізація. Кожен кабінет (терапевтичний, ортопедичний, хірургічний чи операційна) мають свої особливі методи та види дезінфекції і стерилізації, але основними лишається вологе прибирання мінімум 2 рази на день, дезінфекція всіх поверхонь та інструментів, обробка дезінфікуючими розчинами крісел, підголівників та іншого устаткування.

Крезодент рідина 5 мл.
Крезодент - рідина, призначена для антисептичної обробки інфікованих каналів зубів.Форма: Рідина 5 м..
Лістерин (Listerine) 1,5 л.
Лістерин (Listerine)  - це найпопулярніший у світі універсальний засіб гігієни ротової порожнин..
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)

    Дезінфекційні заходи, які проводяться у стоматологічних кабінетах потрібні для:
·  Повної дезінфекції, промивання всіх медичних засобів, інструментів, інвентарю;
·  Підготовчого процесу, який передує власне стерилізації (очищення інструментів)
·  Дезінфекції  рук спеціальними засобами
В терапевтичному кабінеті обов’язково повинні бути готові розчини і антисептичні засоби, якими можна обробляти крісла, підголівники та деякі  інструменти після кожного пацієнта.  Крім того в кабінеті є кілька наборів інструментів, відповідно до приблизної кількості пацієнтів за зміну. Не допускається повторне використання значної кількості медичних інструментів без попередньої стерилізації після пацієнта. Всі умови і стерилізаційні заходи прописані в наказах МОЗ України.
Особливо серйозно потрібно стежити за стерилізацією хірургічного та операційного кабінету. Всі медичні інструменти зберігаються в стерильних ємностях, лікарі і медсестри працюють лише в стерильному одязі та рукавичниках. Не допускається взяття інструментів «голими руками» без рукавичок або пінцетів. Навіть якщо інструменти не використовувались протягом робочої зміни, їх все рівно повторно стерилізують.
У хірургічних і операційних кабінетах обов’язково застосовують кварцові та бактерицидні лампи. Вони також потребують постійної санітарної обробки.
Особливо багато інструментів та матеріалів для знезараження і стерилізації у кабінеті ортопедів-стоматологів. Адже тут не лише власне медичний інструментарій, а й мости, зйомні протези, зубопротезні вироби, інструменти для роботи із коронками та ін. Все це підлягає обов’язковій дезінфекції і стерилізації.
Різноманіття засобів для стерилізації:
· Рук
· Поверхонь
· Інструментів
· Спеціальних аксесуарів для дезінфекції і стерилізації    
Ми працюємо лише з засобами, які дозволені для дезінфекції згідно нормативно-правовим документам. Всі матеріали для дезінфекції і   стерилізації пройшли відповідну сертифікацію, безпечні, не викликають алергічних реакцій.
Засоби для дезінфекцій, представлені на нашому сайті, допоможуть вам працювати  у стерильних, безпечних умовах та підвищать якість стоматологічних послуг, наданих у вашому кабінеті!